Posadzki betonowe w domu

Wersja do wydrukuWyślij do znajomego
posadzki w domu

Co raz większą popularność zdobywają industrialne wnętrza – posadzki betonowe i surowe ściany. W nowobudowanym domu jednym z ważniejszych elementów wpływających na uzyskanie satysfakcjonującego efektu końcowego jest sposób i rodzaj wykończenia. Jego klimat warto przewidzieć już na etapie projektowania, gdy z wyprzedzeniem można przewidzieć materiał i jego odpowiednią grubość. Posadzki betonowe układa się na grubość min. 10 cm i po wykonaniu budynku ciężko byłoby taką posadzkę dodatkowo ułożyć. Tego rodzaju posadzki można wykończyć poprzez utwardzenie suchą posypką i zatarcie na gładko, ewentualnie powierzchnię po zatarciu można przeszlifować, uzyskując efekt kamienia.

W przypadku już istniejących podłoży również jest możliwość wykonania posadzki o wyglądzie posadzki betonowej. Jest to posadzka mineralno-polimerowa, którą układa się na grubość 2-3 mm. Odpowiednia obróbka powierzchni oraz system impregnacji sprawia, że posadzkę betonową można wykonać niemal w każdym pomieszczeniu. Posadzka dostępna jest w kilkunastu kolorach, których intensywność dobierana jest indywidualnie. Także dostępność różnych wariantów wykończeń (matowe lub satynowe) sprawia, że łatwo dopasować posadzkę betonową do wnętrza. Właściwości rozwiązania umożliwiają także wykonywanie elementów pionowych w pomieszczeniach.

Aby być pewnym właściwego wyboru, gwarantującego trwałość elementu i całej konstrukcji oraz wymagany wygląd, skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w doborze najlepszego rozwiązania.

*sugerowane rozwiązanie; dla pewności potwierdź to z naszym przedstawicielem handlowym, który po uzyskaniu od Ciebie pełnych informacji o inwestycji, pomoże dobrać najlepszy produkt.